Znamení Panna - 23.8. až 22.9.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2019

Rok 2019 slibuje Pannám nadějné vyhlídky. Ještě o něco lepší sice bude až rok následující, ale i nyní je na co se těšit. Některé věci budu ještě váznout nebo vyžadovat zvýšené úsilí. To platí nejvíce pro Panny narozené kolem 17. 9 v jarním období a pro Panny narozené kolem 6.9. v létě a počátkem podzimu.
Leden je pro Panny vždy dobrý měsíc. Letos ho doplní ještě období od druhé půlky února do konce března. Nejvíce se toho však bude dít ve druhé polovině srpna po celé září. Po zbytek roku je pak čeká už jen příjemný odpočinek.
Ideální čas na dovolenou nebo hledání nové známostí je konec srpna a první půlka září. Kdo je spokojený, tak jak je, měl by tento čas využít k návštěvám kulturních akcí. Mužům se šance prodlouží dokonce až do počátku října.
První polovina září je také vhodnou dobou pro cestování nebo pro různá jednání. Na jaře to bude také druhá květnová dekáda a pak až samotný závěr roku.
Panny narozené mezi 23.-29.8 mají okna dokořán k novým příležitostem. Je to jeden z největších jejich obratů v životě, kdy jim štěstí prší jako jarní déšť. Ať už se rozhodnou změnit zaměstnání, najít si nové zájmy nebo přátele, určitě se to podaří! Ženy mají také šanci najít si perspektivního partnera, který jejich život změní k lepšímu.

Panny narozené mezi 8.-12. 9. se nacházejí naopak v období pasivity a dezorientace. I když teď právě nejste spokojení, zkuste se na vše podívat objektivně a případně se s někým poradit. Přiznejte si svůj vlastní podíl na situaci, protože jedině tak máte šanci k účinné nápravě. V letošním roce máte dobré šance situaci udržet a v příštím roce vyřešit ke své spokojenosti.
Panny, které slaví narozeniny kolem 14. září, mají dostatek sil, aby rozšířily svoji sféru vlivu. Letos a příští rok je ten správný čas na stěhování, stavbu domu nebo osamostatnění se, založení rodiny nebo alespoň vlastní zahrádky.

 
Charakteristika znamení Panna

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru