Znamení Blíženci - 22.5. až 21.6.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2020

Blížence čeká neutrální rok, o něco lepší než byl pro ně 2019. Není to mnoho, ale ani málo, protože to znamená, že budou mít  dostatek svobodné vůle a mohou si z části dělat, co se jim zamane. Platí to ovšem pouze pro pozici Slunce. Jaké vlivy půjdou na jejich ostatní planety, zda je podpoří nebo trošku přišlápnou, to se lze dozvědět pouze z osobního horoskopu, který je pro každého člověka jedinečný. Lepší předpověď pak přijde pro Blížence na rok 2021, takže už v této chvíli mají dobrý důvod se těšit!
Jedinou komplikací pro je již dlouhé roky trvající vliv Neptuna, který si až do roku 2025 postupně proklepne  pevnost a odolnost všech jedinců tohoto znamení. V roce 2020 se to týká nejvíce narozených mezi 9. a 21. červnem,  Rozostří na čas jejich zrak, zamlží brýle, kontaktní čočky nebo skla aut jako když na ně někdo dýchne.
Kdo je mladý, bystrý, dostatečně pohyblivý a žije aktivním životem, ten si starosti dělat nemusí. Patrně se dopustí jenom drobných nepozorností,  jako jsou zapomenuté klíče, ujetá tramvaj nebo občasné zaspání. Na starší a pasivnější jedince však Neptun nalíčí mnohem záludnější pasti a pastičky.
Od zapomenuté složenky, ke které vám pak někdo přirazí nehorázné poplatky, přes zrušení pozice v zaměstnání až po rozvod nebo jiný důvod osamění a sociální izolace…  Bude nutné si také dávat mnohem větší pozor na alkohol nebo i léky, protože mohou mít silnější účinek.
Také horší úsudek a neschopnost vždy správně pochopit druhé lidi patří k těm častějším komplikacím. Dávejte si proto větší pozor na to, co vám druzí říkají a nepodepisujte nic bez rozmyslu. V důležitých  otázkách bude lépe požádat o radu někoho nezaujatého, který vám může zprostředkovat objektivnější pohled a doplnit vám informace, které byste jinak přehlédli.
Nepříjemnostem  je ale vždy lépe předcházet a na to máme i my své fintičky. Je to především pohyb a s ním i kyslíková terapie. Čerstvý vzduch a co nejčastější pobyt v přírodě jsou proto mnohem účinnější než veškeré léky. Neuškodí podpořit i lymfatický systém,  třeba bylinkami, čaji nebo tinkturami ze stromů. A kdo kouří, koleduje si více než v jiná období svého života, proto nahradit cigaretu třeba meditací nebo dechovým cvičením stojí za úvahu a někomu může doslova zachránit život.
Aktivní období budou mít Blíženci poslední lednovou dekádu a první dvě v únoru,  celý duben a první květnovou dekádu, koncem září a po větší část října. Nejvíce energie dostanou  samozřejmě v období kolem narozenin. Ale celá druhá polovina roku bude o malý chloupek snazší než ta první a pro úspěch bude stačit vynaložit o něco méně úsilí a energie.
Naopak nejnáročnější část roku  přijde od druhé půlky května do konce června.   Zde se vám vrátí každý nedostatek nebo prohřešek a některé věci půjdou ztuha.
Nejlepší období pro cestování a různá jednání bude ve druhé polovině května.
To nejlepší zažijí Blíženci od 3. dubna do 8. srpna, kdy se jejich znamením bude toulat Venuše. Na Blížence tak čeká dlouhé období radosti, kdy se jim všechno může zdát krásnější, lidé příjemnější a i problémy budou řešit optimističtějšíma očima. Kdo potká v tomto čase novou lásku - a šance zde budou dobré - pak se od ní nebude již chtít rozloučit, podobně jako Venuše na obloze bude dlouho váhat a vracet se, než se posune do sousedního Raka...

Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.

 
Charakteristika znamení Blizenci


Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru