Znamení Ryby - 21.2. až 20.3.

 
Označením dekan v textu je míněn nikoliv dekan kalendářního měsíce ale dekan znamení.
První dekan vždy odpovídá období od počátku, kdy znamení nastupuje až do prvních dnů dalšího měsíce.
Druhý dekan je vyměřen přibližně od 3. až 3. dne v měsíci do 11. až 13.
Třetí dekan pak trvá přibližně od 12. dne v měsíci do konce tohoto znamení, většinou tedy do 19. až 23. dne v měsíci.


Horoskop na rok 2018

Většinu Ryb čeká rušný rok plný zajímavých zážitků a také jejich fyzická kondice by měla být mírně nadprůměrná. Budou mít tedy šanci uskutečnit věci, o kterých dříve jenom snili a sami nedoufali, že se k nim odhodlají.

Ryby z prvního dekanu budou mít tento rok nejklidnější. Naprostá pohoda, žádná dramata a téměř všechno vychází. O kousek větší míru štěstí než ostatní budou mít ti, co se narodili hned na samém počátku znamení. Únor přináší tomuto dekanu pohodové vztahy a nejakčnější budou mít pro změnu až druhou půlku listopadu.

Ryby z druhého dekanu jsou dlouhodobě pasivní a mají sklon spíše snít než doopravdy konat, zvláště pokud se narodili kolem 5. března. Teď se to však konečně mění, alespoň pro tento rok! Nastal čas uvést své vize do reality, planety Sluneční soustavy vám k tomu budou nápomocny. Nepromeškejte svou příležitost a pusťte se do toho!
Umělecká inspirace bude pro tyto Ryby možná největší v celém životě. Ostatní si mohou alespoň pasivně vychutnávat hudební zážitky, chodit na procházky do přírody, cestovat do dalekých krajin nebo alespoň sedět u blízkého rybníka a fotit čarokrásné snímky přírody. Každý podle svých zájmů a snů.
Ti, kdo se zajímají o duchovní život, mohou mít až neobvyklý vhled za oponu, která odděluje naše životy od jiných dimenzí. Nezahrávejte si však s duchy nebo astrálními bytostmi, nikdy nevíte, koho si pak přivedete domů…
Některé Ryby z tohoto dekanu udělají ve svém životě velký pokrok, když se opravdu vydají za svým velkým snem a například se přestěhují do cizí země za novým partnerem. Jsou tu sice velké předpoklady pro to, aby to vyšlo, ale raději si přece jen trošku protřete brýle a hodnoťte věci objektivně, nyní vše vidíte jenom v růžovém oparu.
Nejdůležitější bude pro tento dekan období kolem narozenin a pak první polovina prosince.

Ryby ze třetího dekanu prožijí také pohodový čas. V aktivitách je lépe přidat se někomu dalšímu, protože vás nic nebude nutit k velkým výkonům. O něco rušnější budou až poslední 3 měsíce a zejména samotný závěr roku.
I když Rybám přeje v podstatě celý rok, nejzajímavější zážitky mohou mít v únoru a březnu, nejakčnější pak budou od půlky listopadu do konce roku.

 
Charakteristika znamení Ryby

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru