Znamení Váhy - 23.9. až 23.10.

 
Označením dekan v textu je míněn nikoliv dekan kalendářního měsíce ale dekan znamení.
První dekan vždy odpovídá období od počátku, kdy znamení nastupuje až do prvních dnů dalšího měsíce.
Druhý dekan je vyměřen přibližně od 3. až 3. dne v měsíci do 11. až 13.
Třetí dekan pak trvá přibližně od 12. dne v měsíci do konce tohoto znamení, většinou tedy do 19. až 23. dne v měsíci.


Horoskop na rok 2018

Pro Váhy bude rok 2018 mnohem klidnější než ten uplynulý. Scházet ale budou i pozitivní události a některé věci, které se ještě před pár měsíci zdály jako velká výhra, ztratí svůj lesk a dřívější přitažlivost.
Výhodou pro Váhy může být v nadcházejících létech o něco méně rozvodů, nelze ovšem ani očekávat žádné zázračné spočinutí štěstěny. Obrazně řečeno - to, co člověk zaseje, to i sklidí, ale nesmí přijít sucho ani kroupy.

Váhy z prvního dekanu budou mít tento rok nejpohodovější. Sem tam nějaké problémy, které lze s mírnými obtížemi vyřešit, o trochu méně energie a proto i slabší výkonnost. Silnější jedinci to v podstatě ani nepocítí, ti slabší a starší by měli více odpočívat.
Prohřešky a přešlapy bude osud a úřady daleko méně tolerovat než tomu bylo dosud. Nejezděte proto na červenou, v tramvaji si zavčas štípněte jízdenku a na závistivce se raději neusmívejte, ať na vás ještě nepošlou nějaké udání nebo kontrolu.
Mezi náročné období bude patřit druhá polovina března a duben, kdy je třeba větší opatrnosti zejména na cestách a při sportu. Ale to je v podstatě všechno, dámy a pánové, po zbytek roku to prostě půjde!

Váhy z konce druhého dekanu jsou dlouhodobě pod tlakem a ten se letos ještě o trošku zesílí. Více se to samozřejmě projeví u těch, co už mají něco v životě za sebou a mohou si objektivně říci: “No nemládneme”. Připuštění si této skutečnosti je však i současně prvním krokem k nápravě.
Úprava životního stylu vzhledem k aktuálním silám umožní zvládat všechny nutné povinnosti v duchu pradávné televizní soutěže “Bez ztráty desítky”, tedy bez újmy na zdraví a zbytečného vyčerpání. Za pár let ostatně vliv pomine a všechno bude jinak. Nejvíce by na toto doporučení měli dbát Váhy narozené kolem 12. října.
Pro druhý dekan bude nejnáročnějším měsícem patrně dube na zcela jistě je potěší i konec srpna nebo říjen.

Váhy narozené v posledním dekanu to budou mít v roce 2018 patrně nejnáročnější. Ty, které se narodili na samém konci znamení, čekají ještě náhlé změny a ztráty, nezřídka se jejich vztah ocitne v koncích. Partnerské krize mohou mít často i nechutné dohry v náročných hádkách, ve kterých nebude ani vítězů ani poražených. Chcete-li se jim vyhnout, usmívejte se i ve chvíli, kdy by jste toho druhého nejraději zakousli a držte se úsloví: “ Když nejde o život, jde o …”.
Zdravotní problémy však určitě nepodceňujte, svět se nezboří, pokud náhodou nedojdete do práce! Dopřejte si mnohem více klidu a také radostí, které si však musíte sami pro sebe naplánovat.
Nejnáročnějším obdobím pro tento dekan bude patrně polovina ledna, velká část dubna a první polovina května, ale také druhá půlka srpna a první půlka září. Pak se to naštěstí zlomí a zbytek roku už jakž takž půjde.

Pro všechny Váhy bude velmi příjemným měsícem srpen, počátek září a také celý listopad. Je to čas na lásku, kulturní a společenské události, ale i příjemná přátelská setkání, která náš život tolik obohacují.

 
Charakteristika znamení Vahy

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru