Znamení Ryby - 21.2. až 20.3.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2019

Pro většinu Ryb bude rok 2019 neutrální až mírně pasivní, což ovšem jejich povaze může naopak vyhovovat. Klidná etapa života bez velkých výkyvů přináší více prostoru pro soukromí a není v ní nutné vynakládat mnoho energie na řešení nepředvídatelných situací. Ryby tak mohou být letos dokonce o něco spokojenější než jindy.
Některé věci však půjdou o něco více ztuha. Kdo chce být úspěšný, bude se muset více snažit. Ostatní prostě pustí otěže a počkají si, kam je život poveze. Energie pasivity se nejvíce týká Ryb narozených kolem 15.3 v jarních měsících a Ryb s narozeninami kolem 4.3 od června do půlky října.
Ryby narozené kolem 7. března jsou dlouhodobě v letargii a některé se vznášejí až k nebesům, jiné padají na dno oceánů. Často budou potřebovat záchytné lano od někoho, kdo jim nastaví zrcadlo a ukáže reálný obraz skutečnosti. Někdo se může pohybovat v mlhavých představách, jak krásně by měl jeho život vypadat, ale pokud se sám nepřičiní, zůstane jen u snů. Vlastní nespokojenost pak může dávat hodně Ryb za vinu svým bližním, přestože si ji sami zavinili svojí pasivitou a nedůsledným řešením vztahů nebo jiných problémů.
Léky, chemické látky z potravin, vzduchu nebo vody, stejně tak jako alkohol na ně působí mnohem silněji než jiné roky a mohou způsobit alergické reakce nebo dokonce otravy. Je proto nutné snížit jejich množství a pravidelně od nich tělo čistit. Hodně pomůže i častější pobyt v přírodě a u vody.
Velký pokrok mohou udělat lidé, kteří se věnují umění, zejména hudbě, protože budou mít mimořádnou inspiraci. Také duchovní cesta může přinést velmi dobré výsledky, pocit uvolnění i naplnění. Není však dobré překračovat určité hranice a pokusit se například komunikovat se záhrobím, bylo by snadné natáhnout si tyto bytosti k sobě do života.
Ryby narozené kolem 12. března jsou naopak zatím nohama dostatečně na zemi a mají tolik sil, že mohou rozšiřovat své zájmy nebo zvelebovat svůj majetek. Jsou ve stabilním období života a mají vše pod kontrolou.
Nejlépe se pak budou mít Ryby narozené 19. až 25. února, které ožijí a dokáží se chytit nových příležitostí. Čeká na ně nová práce, přátelé, koníčky a na ženy také často nový partner.
Druhá polovina května, celý červen, poslední dekáda v listopadu a prosinec budou pro Ryby představovat nejaktivnější období v roce. Duben, první polovina května, konec srpna a celé září jsou naopak časem častějších překážek a řešením problémů.
Pro navázání nových známostí a prožívání pěkných kulturních zážitků je dobré vypravit se do společnosti koncem března a první dvě dubnové dekády.
Od 10. února až do 16. dubna čeká mnohé Rybky hodně vyřizování i cest. Ne všechno ovšem půjde svižně, zejména v březnu se některé věci zamotají a budou chtít více trpělivosti, než dopadnou k úplné spokojenosti.

 
Charakteristika znamení Ryby

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru