Znamení Váhy - 23.9. až 23.10.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2019

Další z klidných roků čeká Váhy i v roce 2019. Život bez extrémních výkyvů však může být relativně příjemný, pokud si uvědomíme, že nám poskytuje i dostatečný prostor pro osobní život a naše zájmy.
Ne vše bude ale jednoznačně snadné. Pokud se něco „nakřáplo“ v předchozích letech natolik, že to již nejde spravit, může vzít tato záležitost za své dřív, než se nadějeme. Ano, hovořím především o vztazích, kolem kterých se život tohoto znamení motá ze všeho nejvíce.
Nový rok nezačne pro Váhy zrovna ideálně. Až do půlky února budou mít navrch spíše jiná znamení, proto vyjít s lidmi bude chtít ještě více kompromisů. Po zdravotní stránce je tu i větší ohroženost virózou. Při zimních sportech neuškodí více opatrnosti, a to především u Vah narozených od 7. do 16. října.
O něco náročnější bude i druhá půlka května a celý červen. Tady to bude chtít více odpočinku. Po zbytek roku však budou mít Váhy již dostatek energie a budou i celkově úspěšnější.
Nejakčnější období je ovšem čeká v říjnu a první půlce listopadu. Tady se toho dá stihnout opravdu hodně! Muži budou mít i větší šance zabodovat u žen.
Čas na lásku a užívání si je pro Váhy vyhrazen ve druhé půlce září a první říjnovou dekádu. Ženy by si měly v tuto dobu koupit i něco pěkného na sebe. Návštěvy kulturních akcí, výstav a divadel pak potěší dvojnásob.
Kdo potřebuje něco důležitého vyjednat, například na úřadech, měl by se soustředit na období poslední květnové dekády, počátku června nebo pak druhé poloviny září.

Váhy narozené mezi 7. a 13. říjnem budou tento rok častěji konfrontovány s různými prohřešky, kterých se dopustí nebo již dříve dopustili. Kdo má čistý štít, nemusí se ničeho bát, jen prostě některé věci půjdou více ztuha. Spěchat se stejně nevyplácí, dopřejte si více prostoru sami pro sebe a pro svůj odpočinek. Pro Váhy s datem narození kolem 13.10. budou nejnáročnější jarní měsíce, pro Váhy s narozeninami kolem 7.10. to bude naopak léto a měsíc říjen.
Nejnáročnější bude letošní rok pro Váhy narozené kolem 14. října. Jejich biorytmus je zpomalený, odolnost snížená. Teď to chce nehrát si na hrdiny a věnovat se více péči o své zdraví a tělesnou schránku. Utrpěl však může samozřejmě i psychika, protože hůře ponesou tlak, který na nás život a jeho požadavky vyvíjí. Nemá cenu se hroutit, ale je dobré přijmout nějaká opatření. Shodit ze zad část nálože, kterou jsme si nabrali a mít toho raději méně a žít si volněji.

 
Charakteristika znamení Vahy

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru