Znamení Ryby - 21.2. až 20.3.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2020

Ryby se mohou v roce 2020  těšit na mírný a postupný vzrůst. Většina roku bude pohodová, bez velkých otřesů a tak budou mít možnost se postupně rozvíjet a snadno se přizpůsobovat i novým situacím nebo společenským podmínkám.
Ryby narozené koncem února a počátkem března mohou využít nových šancí. Společnost právě potřebuje přesně to, co mohou  nabídnout a tak se lépe uplatní a své vlastnosti nebo vědomosti budou dále rozvíjet. Bude však na nich, zda příležitost využijí  nebo jen zpovzdálí budou přihlížet, protože se cítí dobře tam, kde právě jsou.
Tento vliv přinese i částečně omlazení a to fyzicky i psychicky.  Koho potká, naučí se na věci dívat i z jiných stran a najít nová neotřelá řešení.  Jeho život se tak o něco zrychlí, bude pestřejší a pravděpodobně se zlepší i jeho intelekt.

Ryby narozené od 8. do 12. března prochází dlouhým obdobím pasivity a snění.  Mohou mít spousty plánů a představ, létat jak ptáci nad zemí. Nemají však vždy dostatek sil, aby své  vize také uskutečnili. 
Nesněte proto jen s otevřenýma očima, ale podělte  se o své plány se svými blízkými, kteří vám dají zpětnou vazbu zda , jsou reálné a zda se na nich chtějí podílet. 
Pro hudebníky i jiné umělce představují tyto roky maximální inspiraci,  v které jsou schopni ztvárnit představy, které se líbí širší veřejnosti a díky tomu mohou dosáhnout větší popularity. 
Pro mladé lidi může být toto období rizikové, zvláště pokud mají sklon experimentovat s alkoholem nebo drogami. Rychle se u nich může vytvořit závislost na omamných látkách,  z které bude velmi těžké se vymanit. Alkohol však přinese větší riziko ve všech věkových kategoriích, zvláště pokud má někdo sklon jím řešit svoje problémy.
U dětí i dospělých je tu i větší náchylnost k alergiím, zvláště na látky z vnějšího prostředí.  Také nejrůznější léky mohou působit silněji a způsobit nežádoucí reakci. Dobrým návodem pro všechny je pročistit svoje tělo, zvláště lymfatický systém, například za pomoci bylinek nebo homeopatik.  Také pohyb a pobyt v přírodě a u vody bude působit velmi ozdravně. 
Mnohé Ryby s tímto datem narození půjdou duchovní cestou,  začnou se angažovat v charitativních organizacích, pečovatelských oborech nebo při ochraně přírody,  aby své síly nabídli slabším a potřebným.

Ryby narozené kolem 14. března patří nyní k těm silnějším jedincům, mohou si vytyčit náročnější úkoly a svou životní sféru rozšiřovat.  Je pro ně také vhodný čas k založení rodiny nebo nabídnutí opory druhým.

Leden a první půlka února přinese Rybám nejrůznější drobné kotrmelce. 
Ve druhé půlce  ledna a první únorové dekádě  se však přesto dokáží na svět dívat optimisticky a vyjadřovat svou lásku bližním. 
Od února až do  poloviny dubna budou také více pobíhat a cestovat. Leccos  mohou vyřídit i na úřadech. 
Pak mohou oddychovat až do půlky května.  Do konce června pak prožijí své nejhektičtější období z celého roku.   Energie navíc jim v tento čas pomůže nastartovat a po zbytek roku už půjde všechno snadno.

Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.

 
Charakteristika znamení Ryby


Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru